Trenerzy pokemonów

Opis forum


#1 2010-12-22 13:52:56

Domi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 30
Punktów :   

Lista

Tu piszecie swoją historię jak zostaliście trenerami. Miejscowość z anime pokemon!!!!!
Ja teraz napiszę swoją:
Imię: Dominik
Wiek: 13
Miejsce zamieszkania: Ecruteak City, Jotho
Pierwszy pokemon: Piplup

Historia: Gdy miałem 11 lat moi rodzice wyjechali do regionu Hoenn w celach biznesowych na 5 lat, a że nie byłem na tyle dorosły by mieszkać sam zostawili mi opiekunkę. Tą opiekunką była trenerka wodnych pokemonów Kuni. Kuni była 23-letnią kobietą, która dorabiała w klubie jako jedna z Kimono Girls. Gdy skończyłem 12 lat powiedziała, że jestem już na tyle duży, by zostać trenerem. Lecz by zostać trenerem, trzeba ukończyć letnią szkołę, a po ukończeniu udać się do New Bark Town do profesora Elm'a po startera.
Czekałem zimę i wiosnę gdy nagle nadeszło lato. Pobiegłem z Kuni by się zapisać do tej szkoły. Warto było zapisać się do tej szkoły, ponieważ nauczyłem się dużo nowych rzeczy o pokemonach i ich typach. Po ukończeniu wsiadłem w autobus do New Bark Town i ruszyłem. Gdy dotarłem od razu pobiegłem do laboratorium profesora Elm'a po startowego pokemona. Akurat wtedy profesora Elm'a odwiedził profesor Rowan z regionu Sinnoh. Profesor Rowan powiedział, że zna moją ciocię Patty, więc pozwoli mi wziąść jednego ze starterów z Sinnoh, a ponieważ lubiłem wodne pokemony wybrałem Piplup'a. Od razu z Piplupem się polubiliśmy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghgpz.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.f1manialiga.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl